Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Výroba

Nejsme prodejci, jsme výrobci!

Naše firma vznikla v roce 1999. Dlouholeté zkušenosti  nám umožnily zaměřit se na výrobu vysoce kvalitních interiérových dveří, které naleznete v našem katalogu. Naše technické vybavení neustále rozšiřujeme a zdokonalujeme, abychom byli schopni konkurovat kvalitou, ale také rychlosti výroby. Nedílnou součástí naší firmy je know-how našich pracovníků, kteří se stali odborníci ve výrobě dveří. V současnosti můžeme říci, že je žádný nestandardní požadavek z výrobního hlediska nepřekvapí.

Naši zaměstnanci jsou opravdu “ od svého řemesla“, takže si dokáží poradit s jakýmkoliv požadavkem.  Nemusíte dělat kompromisy jako u obchodních firem, které jsou omezeny technickým řešením od svých dodavatelů – ve většině případů velkých firem, který mají nastaven určitý výrobní program, který ne vždy vyhoví všem zákazníkům a požadavkům.

Veškeré modely dveří jsou do detailu promyšleny a navrhnuty, aby splňovali i ty nejvyšší nároky.

Každou zakázkou se zabýváme individuálně, náš pracovník přijede na místo, vyměří dveře a zároveň zkonzultuje a poradí tu nejvhodnější variantu dveří, a to jak z technického, tak i z designového  hlediska.

         

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.